W tym roku RADMOR obchodzi kolejną okrągłą rocznicę rozpoczęcia działalności. Firma ma już 75 lat. Dzisiaj jest krajowym liderem w dziedzinie produkcji wojskowego sprzętu łączności i jego głównym dostawcą dla polskiej armii.

RADMOR stał się przedsiębiorstwem pod każdym względem nowoczesnym. Firma postawiła na nowe technologie produkcji, kupiła licencję na transfer technologii radiostacji wojskowych i opracowała własne urządzenia.
W latach 90. XX w. RADMOR jako jeden z niewielu polskich zakładów elektronicznych potrafił przystosować się do zachodzących zmian gospodarczych i skutecznie działać na światowym rynku.
Radmorowskie radiostacje wojskowe używane są nie tylko przez armie sąsiednich państw takich jak Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa czy Estonia, ale i w tak egotycznych krajach jak Algieria, Nigeria, Malezja i Indonezja. Radiostacje RADMORU trafiają do zagranicznych odbiorców również za pośrednictwem innych polskich producentów wyposażenia wojskowego np. opancerzone samochody patrolowe wyposażone w radmorowskie zestawy przewoźne radiostacji oraz urządzenia doręczne. W ponad 30 armiach świata żołnierze, wykonując swoje obowiązki, posługuje się radiostacjami z RADMORU.
Klientami Radmoru są też polskie przedsiębiorstwa oraz służby państwowe takie jak Policja, Straż Pożarna czy Straż Graniczna. W ostatnich latach RADMOR wykonywał instalacje rozbudowanych systemów łączności cyfrowej TETRA i DMR dla odbiorców z branży energetycznej, dla portów lotniczych i terminali przeładunkowych.
Firma zaangażowana jest w szereg europejskich programów badawczych. Jednym z ważniejszych jest program ESSOR (European Secure SOftware defined Radio) mający za zadanie opracowanie standardu europejskiego radia programowalnego, umożliwiającego współpracę systemów łączności wojsk różnych państw UE i NATO. Sukces programu ESSOR jest również sukcesem Polski.
Doświadczenia zdobyte m.in. w międzynarodowych programach pomogły firmie w opracowaniu nowych rozwiązań dla wojska, odpowiadających założeniom koncepcji „żołnierza XXI wieku”. Postęp technologiczny, umożliwiający cyfrową obróbkę sygnałów, spowodował że zaczęto konstruować urządzenia radiokomunikacyjne integrujące wiele rodzajów modulacji i protokołów transmisji.
Powstają szerokopasmowe urządzenia, które mogą zastąpić szereg radiotelefonów starszej generacji. Wpisując się w ten trend RADMOR proponuje nowe rozwiązania umożliwiające współpracę różnych rodzajów wojsk oraz pozostałych służb we wszelkich sytuacjach kryzysowych. W RADMORZE opracowano rodzinę polskich radiostacji programowalnych (SDR) COMP@N. Na wspólnej platformie hardwarowej można zaimplementować waveformy umożliwiające integrację z sieciami IP, jednoczesną transmisję głosu i danych. Są to radiostacje noszone, które z adapterem samochodowym oraz wzmacniaczem mocy mogą utworzyć radiostacje mobilne i stacjonarne.
Taki jest dzień dzisiejszy firmy – innowacyjne rozwiązania, dwie spółki zależne i łącznie ponad 500 pracowników.
Dla ugruntowania pozycji lidera na rynku dostawców środków łączności oraz zwiększenia zaufania do firmy RADMOR poddał certyfikacji swój System Jakości. Pierwszy certyfikat ISO firma uzyskała w 1998 r., a od 2001 r. ma też natowski certyfikat AQAP 2110.
RADMOR jako dostawca wyposażenia radiokomunikacyjnego dla sił zbrojnych różnych krajów, zobowiązany jest dostarczyć wyrób, który może być używany nawet w najbardziej skrajnych warunkach klimatycznych. W zawiązku z tym Laboratorium Badawcze istnieje jako integralna część firmy niemal od początków jej istnienia. Tak jak i wydziały produkcyjne laboratorium rozbudowywało swoje zaplecze sprzętowe, rozwijało zakres i poziom świadczonych usług. Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej oraz NATO niezbędna okazała się akredytacja firmowego laboratorium. Zmodernizowano i unowocześniono wyposażenie badawcze laboratorium. Przeprowadzono zmiany organizacyjne, niezbędne do otrzymania akredytacji.
Od 2011 r. RADMOR wchodzi w skład największej prywatnej grupy kapitałowej w polskim przemyśle obronnym WB GROUP. Wszystkie firmy z grupy prowadzą działalność na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa. Polskie wojsko i szeroko pojęte służby mundurowe są głównymi i najważniejszymi klientami Grupy. Grupa WB oferuje najnowocześniejsze kompleksowe rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata w takich obszarach jak: systemy łączności, dowodzenia, rozpoznania i kierowania uzbrojeniem; systemy bezzałogowe różnych klas; systemy informatyczne i cyberbezpieczeństwa; wyposażenie oraz modernizacja sprzętu wojskowego.